Pas përleshjes mes grupit BABA STARS dhe reperit nga Shqipëria, Noizy, duket se nuk kanë të ndalur sharjet dhe ofendimet mes tyre.

Pak orë më parë, Ledri Vula, anëtar i grupit BABA STARS, i është drejtuar me një përshëndetje jo aq miqësore reperit Noizy.

Ledri në rrjetin social Facebook, ka publikuar një tekst  dedikuar Noizyt, i cili përmban shumë fjalë ofenduese.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here