Ledri VulaEdhe pse ka kohë që është distancuar nga muzika, Ledri prapë mbetet i adhuruar nga fansat, e sidomos nga ato femra.
Ish antari i grupit “Skillz”, Ledri është duke kaluar pushimet në bregdetin e Ulqinit, ku përmes disa postimeve në twitter, ai ka treguar se është duke kaluar për mrekulli. Ana tjetër e mirë është se fansat do të kenë mundësi ta shohin dhe të shkrepin ndonjë foto me të.
Ai mbetet mashkulli i preferuar i shumë vajzave të reja, dhe pasi statusi i tij ende qëndron single, ato kanë ende shanse për të. Siq shihet edhe nga foto, ai është rrethuar nga këto vajza simpatike të cilat kanë shprehur dëshirën të dalin në foto për krah Ledrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here