Ledri i pakapshëm, për 12 orë, mbi 200mijë klikimeLedri Vula ka filluar të shijojë suksesin e këngës “Kings” të publikuar ditë më parë në YouTube.Kënga në orët e para të lansimit është shikuar mbi 200 mijë herë.

Promovimi i klipit i cili u ndoq LIVE nga Telegrafi në sheshin “Zahir Pajaziti”, po del të jetë sukses, shkruan Telegrafi.

Ndër tjerash, kënga dhe Ledri janë pjesë e Prince Instant Coffe, produktit të ri në treg i cili pasuron asortimanin e produkteve vendore edhe në tregun e kafeve të shpejta dhe kualitative.

Ledri pos suksesit me reklamën e re ku ka marrë para të majme, tash po shijon edhe suksesin e klipit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here