Ledri Ledri Vula është ndër reperët më të pëlqyer dhe kërkuar.Ai ka thyer rekord me këngën ‘Shumë pis’, në bashkëpunim me Era Istrefin.

Me të është paraqitur në thuajse të gjitha koncertet këtë verë dhe çdokund kanë ndezur atosmoferën.Por, Ledri ndonjëherë di të duket edhe qesharak.

I tillë duket në këto foto të postuara në Snapchat, ku ka nxjerr gjuhën jashtë, transmeton Kosova Sot.

Ledri

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here