Është lansuar videoklipi i këngës “Pom Pëlqen”, bashkëpunim ky i Dafina Zeqirit dhe reperit të grupit Skillz, Ledri Vulës.

2 KOMENTET

  1. ylli i estrades je daffy vetem vazhdo keshtu se i kenaqe fansat je njeri qe te adhuroj me se shumti nr 1.

  2. dafin je shume bukur po ashtu edhe ledri dafin je ma e mira nder kengetaret love you

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here