Ledri agjëron Ramazanin me verë dhe birrë?!Njëri nga emrat e të famshmëve shqiptar të përmendur në media si agjërues të Ramazanit, ishte edhe ai i Ledri Vulës.

Mirëpo një fotografi e publikuar nga Arbër Gumnishta, i njohur si Dj Dagz, na vë në dyshim, shkruan GazetaExpress.

Kjo pasi reperi njohur në një takim me disa miq të tyre, para vetes mban verë dhe birrë.

Fotografia është publikuar mbrëmë gjë që na shton dyshimet se reperi është duke agjëruar me të vërtetë./GazetaExpress/

Ledri agjëron Ramazanin me verë dhe birrë?!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here