Ledioni zbulon të dashurën e Eno Popit Ka qenë një postim në Instagram nga Ledion Liço ai që ka bërë publike lidhjen e Eno Popit.

E dashura e këtij të fundit me sa duket ka patur ditëlindjen, mirëpo Eno nuk i ka bërë ndonjë dedikim në rrjetete sociale.

Por për këtë ka menduar Ledioni i cili e ka uruar vajzën dhe ka shtuar se nuk mund të kishte vajzë më të mirë se ajo për Enon.

Fatlumja në foto quhet Atena Pali./mapo/

Ledioni zbulon të dashurën e Eno Popit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here