Ledioni publikon videoklipin “Yes” I njohur më shumë si prezentues në Top Media, Ledion Liço ka publikuar videokëngën e tij të parë.

Kënga titullohet ‘Yes’, dhe para pak netësh gjatë spektaklit në ‘Top Fest’, Ledioni performoi këngën para publikut, derisa para një orësh ajo është lansuar në kanalin YouTube me video.

Kënga vjen në anglisht dhe nga fansat është cilësuar si një stil këndimi i Justin Timberlake.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here