Në foton e publikuar më herët ku moderatori Ledion Liço ka pozuar me djalin e tij ka komentuar reperi i njohur Big Basta.

“A e thua tani me vete “si nuk e bera me perpara” ? Jete tjeter dhe dimension tjeter’, -shkruan ai krahas fotos së Ledionit. Ai e kupton mjaft mirë ndjenjën e Liços, pasi prej pak kohësh është bërë baba me Lianin e vogël.5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here