Ledioni nxjerr “zbuluar” Sarën, shikoni ku ka përfunduar çiftiMungesa e Sarës dhe Ledionit në festën e ditëlindjes së themeluesit të ndjerë të Top Media-s, me sa duket ka qenë me arsye.

Çifti i cili pas pak muajsh do të bëhen prindër për herë të parë, nuk u panë të dielën në festën me stafin në Club Arena dhe kjo “zhdukje”, ra në sy.

Shumë larg Shqipërisë, 20-vjeçarja trashëgimtare dhe partneri i saj, prezantuesi i Top Channel, kanë preferuar të “arratisen” disa ditë në plazh. Se ku ndodhen nuk e tregojnë, por Ledioni postoi foton e Sarës ku barku i saj shihet gjithnjë e më i rrumbullakosur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here