Ledioni Liço lyen flokët, reagon Sara HoxhaNjë ndryshim të papritur ka pësuar në look prezantuesi i Top Channel.Duke iu rikthyer eksperimenteve me flokët, Ledion Liço, e ka lyer kokën e verdhë.

Transformimi i 29-vjeçarit në bjond, ka tingëlluar surprizë dhe për vetë të dashurën e tij, 19-vjeçaren Sara Hoxha, e cila e ka krahasuar me idhullin e adoleshentëve Justin Bieber.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here