Ledioni dhe Sara më në formë se kurrë më parë...Trashëgimtarja e TOP Media Sara Hoxha dhe moderatorit Ledion Liço janë nëj nga çiftet më simpatikë të show bizit shqiptar.

Sara është kthyer pak pas në kohë dhe ka publikuar një foto të tyre të realizuar në një mbrëmje. Ata duken kaq bukur së bashku deh e vetmja që që nuk mundgon në këtë foto ëshët shkëlqimi.

Sara gjithashtu duket në super formë në këtë foto. Kujtojmë se kjo është një foto e realizuar para ardhjes në jetë të djali të tyre London Noor. /Gazeta Express/

Ledioni dhe Sara më në formë se kurrë më parë...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here