Ledion Liço zbulon një anë të panjohur Ledion Liço nxori në dritë një anë të panjohur të tij.

Prezantuesi i njohur ka publikuar kartën e tij të bibliotekës që i përket vitit 2002, kur ai ishte vetëm 16 vjeçar, transmeton Telegrafi.

Në këtë kartë shihet edhe një fotografi e vjetër nga adoleshenca e Ledionit.

Sipas mbishkrimit që ka lënë ai në rrjetet sociale sipër fotos, duket se ai është falenderues që kjo kohë ka kaluar.

Ndryshe moderatori momentalisht është duke punuar rreth “Top Awards”, që do të mbahet në qershor të këtij viti dhe pritet të jetë diçka e paparë në ekranet shqiptare./Telegrafi/

Ledion Liço zbulon një anë të panjohur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here