Ledion Liço  jo më me të dashurenLedion Liço është duke prezantuar “Big Brother Albania”. Ai, po ja del sukseshëm kësaj sfide televizive.Liço po përgatitet edhe për finalen e madhe të festivalit “Top Fest 12”. Flitet se ky edicion do të jetë i fundit dhe se këtë vit si “homazh” për “Top Fest” do të shtrojet tepihu i zi për të pritur të ftuarit.

Me gjasë kjo kohë është intenzive për prezantuesin, i cili më shumë po arrin ta takojë qenin e tij sesa të dashuren, Saren.

Në shumë nga fotot e fundit, Ledioni shihet veç me qenin.
Ku është Sara?/Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here