Ledion Liço dedikim special SarësLedion Liço i cili së shpejti pritet të bëhet baba, i ka bërë një dedikim mjaft të veçantë nënës së fëmijës së tij.

Ai ka shpërndarë një foto artistike në Instagram, ku shfaqet së bashku me Sara Hoxhën, trashëgimtaren e Top Channel, teksa puthen nën një shi të improvizuar.

“Le të bjerë çfarë të dojë, unë do të jem mburoja që nuk do të lejojë shiun të depërtojë”, ka shkruar Ledioni.

Sara Hoxha dhe Ledion Liço të lidhur prej afro dy vitesh, janë duke shijuar këto ditë pushimesh verore jashtë Shqipërisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here