Aktori i “Portokalli” Ledio Lako, përveç talentit të tij si aktor humori, me rolet e Ramadanit dhe Kapos, ka treguar se është edhe shumë qejfli femrash. Si djalë beqar ai është parë shpesh në shoqërinë e vajzave të bukura, por duket se lidhjet apo flirtet e tij zgjasin fare pak.  Pak ditë më parë, ai u kap nga paparaci ynë teksa ishte në shoqërinë e kolegëve të tij, por kjo nuk e pengoi që të shkëmbente puthje të zjarrta me një vajzë simpatike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here