Më parë zbuluam këngën e re të këngëtares së njohur Ledina Çelo, “Dangerous”. Një këngë, që artisja e kishte përgatitur për tregun europian.

Dhe ja në fakt duket se Çelo po ia arrin qëllimit. Një javë më parë kënga e saj ka hyrë në klasifikimin e këngëve në Gjermani. Kjo ka qenë edhe dhurata më e bukur që artistja ka marrë për ditëlindjen e saj që e kishte katër ditë më parë.

Ndërkaq Ledina është duke shijuar martesën e saj, të cilën ka vendosur ta celebrojë edhe në një festë të madhe këtë vit./Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here