Ledina Çelo sfidon modelet e reja Pavarësisht se është nënë e dy fëmijëve, por këngëtarja është një prej femrave që ka linjat më seksi trupore.

Ledina Çelo është e martuar me boksierin Naim Kabashi, e cila së fundi ka qëndruar në Gurrakoc të Istogut.

Ish modelja ka dëshmuar sërish gjatë ditës së sotme se është tepër seksi me fotografitë që ka publikuar, ku shfaqet e veshur me rroba banjë duke ekspozuar të pasmet e tonifikuara.

Ledina Çelo sfidon modelet e reja

Ndryshe, Ledina së bashku me familjen tash e sa vjet jeton dhe vepron në shtetin e Gjermanisë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here