Ledina Çelo është shquar gjithnjë për format e saj perfekte fizike. E tillë ka ngelur edhe pasi nga sjell në jetë djalin e saj të parë, Erlis.

Në këtë fotografi shohim sesi nënë e bir, janë freskuar në ujë dhe tani po shijojnë rrezet e diellit. Këngëtarja duket shumë seksi me flokët me onde dhe bikinin e bardhë, ndërsa vogëlushi po luan me nënën e tij.

Ajo ka premtuar se shumë shpejt do të sjell edhe një projekt muzikor, që është bashkëpunimi me këngëtarin, Dren Abazi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here