Ledina Çelo me shtëpi “fairy”Këngëtarja Ledina Çelo e ka bërë shtëpinë e saj vërtet “fairy” në këto ditë festash.Ledina Çelo ka një shtëpi vërtet të bukur, por tani që i janë shtuar edhe zbukurimet e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Ajo ngjan vërtet si një shtëpi përrallash.

 

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku mund të shihet rregullimi i shtëpisë dhe dekori festiv, teksa fëmijët luajnë përtokë.

 

Ledina Çelo me shtëpi “fairy”

Ledina Çelo me shtëpi “fairy”

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here