Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Koncerti i saj ku ajo performoi si soprano mori shumë vëmendje edhe në medie.

Por, Learta hyri në publikun kosovar si reja e Shyhretës, prandaj edhe si e tillë njihet.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

E ndër fotot më të famshme të saj, është ajo me dimi e jelek ku shihet krahë Shyhretes dhe duken tejet bukur.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here