Lea Michele ka treguar përshtypjet e saj gjatë xhirimeve me Ricky Martin në serialin Glee, ku tha se është argëtuar shumë.

“Jam argëtuar shumë më Ricky! A është serioz dhe shumë i ëmbël dhe mendoj se i është përshtatur shout tonë”, tha ajo për Rickyin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here