Lea Metolli është këngëtarja më e re e estradës kosovare, e cila sapo ka lansuar projektin e saj të parë muzikorë.

Lea tashmë një kohë është duke punuar në studion e këngëtarit Blero, ku edhe ka realizuar këngë e saj më të re.

Kënga debutuese e saj titullohet “Të pres” dhe është shoqëruar edhe me videoklip, i cili është xhiruar nga produksioni “Asha”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Të pres” të Lea Metollit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here