Aktori Jude Law urren kur thonjtë e tij nuk janë të rregullt dhe të pastër, prandaj është bërë i fiksuar pas manikyrit.

Ylli i filmit “Alfie” ka treguar se rregullisht i nënshtrohet trajtimit të duarve.

“Jam i fiksuar pas prerjes së thonjve. Kam bërë manikyre. Jam bërë paksa i fiksuar rreth çështjes së thonjve të mi”.

“Ndjehem krenar që fëmijët vijnë tek unë, jo te nëna e tyre, për t’ua prerë thonjtë”, ka thënë Law për revistën Glamour.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here