Law bëhet për herë të katert babaNje flirt i shkurter ne fillim te 2009, i ka kushtuar shtrenjte Jude Law .Samantha Burke, modelja protagoniste e kesaj ngjarje, mbeti shtatzene pas nje nate te nxehte me Jude.

Samantha i ka marre persiper te gjitha pergjegjesite, duke vendosur ta nxjerre ne jete beben e saj dhe te kujdeset vete per te.

Vogelushja quhet Sofi dhe financiarisht per te do te mendoje edhe i ati.

Jude nga ana e tij kishte premtuar se do te ishte ne spital kur te lindte, por ne fakt ai mungoi ne diten kur erdhi ne jete femija i kartert.

Playboy me sy te akullt, do te jete baba per te voglushen  Sofi, por ne distance….

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here