Laureta Maçedonci dhe Nora Istrefi dikur shoqe, por sot?!Titujt e shtypit rozë sot janë mbushur me shkrimin rreth modelës superseksi Laureta Maçedonci.

Siç raportojnë mediat kosovare, arsye e krizës mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës është pikërisht modelja Laureta e cila thuhet se ka flirtëruar me këtë të fundit.

Magazina.al, ka siguruar disa fotografi ku shihet se Laureta para se ta njihte Robertin shoqërohej me bashkëshorte e tij Nora Istrefin.

Për të sçaruar gjithçka, Magazina.al ka provuar që të kontaktoj me Lauretën por kontakti më të ka qenë i pamundur.

 Laureta Maçedonci dhe Nora Istrefi dikur shoqe, por sot?!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here