Laurant Halimi vjen me baladen e reKëngëtari Laurant Halimi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Si të zë gjumi” mban titullin kënga e tij më e re e zhanrit baladë, e cila është punuar nga Arsim Bunjaku i cili ka shkruar dhe vargjet, gjersa për orkestrimin është kujdesur Virusi.

Klipi është realizuar nga XL Films, gjersa i përshtatet mjaft mirë tematikës së këngës.

Mbetet të shihet se sa do të pëlqehet kjo e baladë e një prej artistëve më të ri të skenës. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here