Laura Pausini ka shtuar peshëKëngëtarja italiane Laura ka shtuar shumë në peshë. Laura Pausini gjatë përformances në një koncert në Hollywood Laura dukej tepër e shëndoshë mëgjithëse mbante veshur një fustan të zi, në përpjekje për t’u dukur më e hollë.

Ajo ka nje ze qe mbetet perfekt dhe publiku amerikan e ka duatrokitur gjate.

Po cfarë ka ndodhur në të vërtetë që Laura është shëndoshur kaq shumë? Jeta profësionale po shkon shumë mirë, me nisjen e turit të saj si dhe me një nominim për Latin Grammy.

Por si duket në jeten private ka probleme me te dashurin Paolo Carta, me te cilin thuhet se jane ndare…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here