Këngëtarja italiane Laura Pausini është në pritje të lindjes së një vajze. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në profilin e saj të rrjetit shoqëror ‘Facebook’.

Vajza do të jetë fëmija i parë për këngëtaren 38-vjeçe dhe të fejuarin e saj, muzikantin italian Paolo Karta.

Për shkak se këngëtarja duhet të pushojë janë anuluar të gjitha koncertet e planifikuara të saj.

Ajo gjithashtu nuk do të paraqitet në versionin spanjoll dhe meksikan të emisionit ‘The Voice’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here