Laura Nezha është shtatzënëAktorja bukuroshe Laura Nezha ka publikuar në rrjete sociale foto nga roli i saj më i fundit në teatër.Në këtë rol aktorja, e cila u shpall fituese e programit “Dance With Me” është shtatzënë.

“Ja çmë bëri ky rol”,-shkruan Laura krahas fotos së publikuar.

Premiera ku ajo do të jetë pjesë titullohet “Tramvaji me shumë dëshira”, dhe pritet të vihet në skenën e teatrit eksperimental “Kujtim Spahivogli” më 15 prill.

Laura Nezha është shtatzënë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here