foto (2)Quhet Laryssa Oliveira, dhe po akuzohet se është shkaktare e lidhjes Neymar – Bruna.

Sipas medieve braziliane dhe atyre spanjolle, modelja e famshme Laryssa ka fjetur me futbollistin e njohur të Barcelonës, sa ishte ky i fundit në lidhje me aktoren Bruna Marquezine.

Po të njëjtat media kanë shkruar se Oliveira dhe Neymar tani janë në lidhje dhe së shpejti pritet që ta zyrtarizojnë atë para të tjerëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here