Ajo u bë e famshme gjatë Botërorit të Afrikës së Jugut dhe që prej atëherë, ka pozuar për qindra revista, në disa prej të cilave edhe nudo.

Por, tashmë Larissa Riquelme ka vendosur që të mos zhvishet më.

Këtë vendim, modelja paraguaiane thotë ta ketë marrë për hir të dashurisë ndaj të fejuarit të saj, futbollistit Jonathan Fabro.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here