Modelja paraguajane Larissa Riquelme më në fund pranoi të zhvishej.

Ajo, si tifozja më e cmendur e Paraguajit kishte premtuar qe do të zhvishej nudo nëqoftëse skuarda e saj do të fintonte ndeshjen me Spanjën.

Gjithesi, edhe pse Paraguaji humbi në ndeshjen me Spanjën dhe u eliminua nga botërori ajo përsëri u zhvesh. Bukuroshja paraguajane deklaroi se të gjthë lojatrët u sollën si heronj të vërtetë dhe kështu ajo e mbajti fjalën dhe pozoi nudo.

Fotot e saj u publikuan në të përditshmen Diario Popular.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here