Tingulli 3nt dhe Skillz kanë publikuar videoklipin e shumëpritur të bashkëpunimit të tyre “High”.

Kënga tashmë është bërë e famshme edhe pa vidoklip, pasi që audioja ka kohë që është e publikuar në YouTube.

Klipi është xhiruar në Shqipëri, në Lazarat, dhe është realizuar nga produksioni “Max Production”.

Më poshtë mund ta shikoni klipin e kësaj kënge.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here