Lansohet “Jeto jetën” nga GenaGena Lito ka sjellë videoklipin më të ri që i përshtatet këtij sezoni.

Kënga e re mban titullin “Jeto jetën” dhe është me ritme verore.

Ky projekt vjen pas bashkëpunimit me Soni Malajn me këngën “Ti, Jeta”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here