“Hatixhe” quhet kënga më e re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Mixey dhe Capital T.Kënga është prodhimi i Mixeyt, i cili ia ka realizuar muzikën.

Ndërsa si gjithmonë, tekstin e ka shkruar vet Capital T.Për realizmin e videoklipit është kujdesur Max Production.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here