Del“Love” titullohet kënga e re nga Lana Del Rey.

Lana Del Rey ka fansat e befasuar me publikimin e këngës se re “Love” të cilën tani mund ta dëgjoni në Youtube.

Lajmi për këngën e re fillimisht është përhapur përmes disa posterave të vendosur në Los Angeles dhe më pas kënga u publikua.

“Love” nga Lana Del Ray nuk dihet ende nëse do të jetë pjesë e albumit të saj të ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here