Lady Gaga zbulon ‘ilaçin’ për sëmundjen e saj: Aktrimi!Lady Gaga ka bërë të ditur se roli në serialin televiziv, “American Horror Story: Hotel”, i ka ndihmuar që t’i luftojë problemet mendore.

Stefani Germanotta (emri i vërtetë i këngëtares) vuan nga depresioni dhe anksioziteti dhe qe disa vite merr terapi për t’u përballur me këtë sëmundje.
“Tash jam një aktore dhe kjo më ndihmon shumë”.

“Jam përpjekur të heq dorë (nga terapia), por mjeku im vazhdimisht më thotë të mos e bëj, sepse nuk është mirë për mua”.“Kam provuar shumë gjëra, por te aktrimi po ka diçka që më ndihmon”, ka deklaruar Gaga për The Sun on Sunday.

Lady Gaga zbulon ‘ilaçin’ për sëmundjen e saj: Aktrimi!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here