Lady Gaga vazhdon të befasojë paparacët.

Edhe këtë herë, këngëtarja 30-vjeçarja kishte dalë në rrugët e Nju Jorkut pa mbathje dhe me një palë pantallona xhins shumë të shkurtra, duke dhuruar një shfaqje të pazakontë.

Ndiqni një fotogaleri me çmenduritë e saj.6 7 8 9 10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here