Lady Gaga di si të rikthehet në qendër të vëmendjes. Pas një periudhe mungesë në faqet e para të gazetave dhe revistave gossip, këngëtarja ekstravagante publikon një video në kanalin e saj zyrtar në Youtube, ku gjatë kërcimit, në një moment ngre bluzën.

Video është xhiruar gjatë festës së Krishtlindjes së vitit të kaluar. Në pamjet e xhiruara nga e motra e këngëtares, krejtësisht në një ambient familjar Gaga shfaqet duke kërcyer dhe në një moment gjatë kërcimit, ngre bluzën duke treguar gjoksin.

E sikur të mos mjaftonte kjo, kërcimit dhe haresë në shtëpi, i bashkohet edhe e ëma e Lady Gaga, sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here