Lady Gaga tani vjen serioze Lady Gaga gjithnjë është shndërruar në qendër të vemendjes përsa i përket veshjes së saj, duke qenë se preferon të eksperimentojë në format nga më të ndryshmet.

Për të është shumë e rëndësishme që të jetë unike dhe shpesh ia ka arritur qëllimit për t’u komentuar në lidhje me zgjedhjet që bën.Megjithatë që pas fejesës, Gaga ka preferuar të vijë serioze dhe të harrojë çmenduritë në look.

E veshur në mënyrë trendy dhe me një kapele të zezë mbi kokë, këngëtarja ka preferuar që së bashku me qenin të shijojë qytetin e New Yorkut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here