Lady Gaga, e cila njihet për veshjet e saj të cuditshme dhe ekstravagante, këtë herë ka preferuar të vishet si një bretkosë.

Këngëtarja 25-vjecare është fotografuar në aeroportin Taipei. gjatë udhëtimit të saj në Indonezi.

Po në këtë vend i është dashur të anullojë dhe koncertin e saj, për shkak të kundërshtimeve nga ana e islamikëve ndaj performancës së divës së pop-it.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here