gagaAjo ishte në qendër të vëmendjes kohëve të fundit për shkak të ringjalljes së debatit mes saj dhe këngëtares Madonna.

Lady Gaga e cila pretendon se është një këngëtare e vërtetë, dhe jo performuese si kundërshtarja e saj, është parë me një paraqitje shumë të çuditshme gjatë rrugë për në studion televizive“SLN”.

Këngëtarja 30 vjeçare ka shfaqur asetet e saj seksi, gjersa kishte veshur një palë të brendshme rozë, të stilit “kooky”, teksa në sy binte edhe tatuazhi isaj në këmbën e majtë.

Ajo është e njohur për stilin e saj të çuditshëm, gjersa edhe këtë here Gaga ka befasuar me përzgjedhjen e ngjyrave.

Lady Gaga shfaqet më seksi së kurrë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here