Duke gjykuar sipas mediave amerikane, Lady Gaga dhe partneri i saj Cristiano Carina nuk janë më bashkë.

Carina kohët e fundit është parë me një femër tjetër në restorantin “Sunset Tower” në Los Anxhelos. Dëshmitarë okularë të ngjarjes pretendojnë se ai ishte dukshëm i ngazëllyer, dhe gjatë gjithë shoqërimit mbante dorën e zeshkanes së panjohur.

Gjatë asaj kohe, partneri i tij Lady Gaga vendosi të bëjë një tatuazh të ri mbi kurrizin e tij, i cili duket se i kushtohet partnerit të saj të filmit, Bradley Cooper.

Cooper ishte arsyeja kryesore për ftohjen e saj me Carina me të cilin këngëtarja ishte parë së bashku  për herë të fundit më 27 janar, kur ajo erdhi për ndarjen e çmimin “SAG”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here