Ylli i muzikës pop, Lady Gaga, i ka përshëndetur dy herë fansat e saj në Londër. Një herë është shfaqur me një kombinim normal të veshjeve, ndërsa më pas i ka befasuar të gjithë pasi është paraqitur pa pantallona.

Huffington Post njofton se duke mbajtur vetëm një këmishë dhe take të larta, këngëtarja i ka injoruar shikimet e të pranishmëve.

Lady Gaga e ka vizituar Anglinë për të marrë pjesë si mysafire në spektaklin e talenteve “X Factor”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here