Lady Gaga ndrysheEdhe pse ditën e nisi me një foto të postuar në Instagram me gjak të rremë, për debutimin në American Horror Story, Lady Gaga u shfaq shumë shik teksa dilte nga shtëpia e saj.

Duket se këngëtarja është apasionuar pas stilit të flokëve të viteve ’60- ’70 dhe duket mjaft mirë.

Kjo ishte dita e madhe për 29-vjeçaren, e cila është mjaft e kënaqur për përpjekjet e saj në botën e aktrimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here