Lady Gaga është personi i parë që ka mbledhur 10 milionë fansa në Twitter.

Këngëtarja kontroverse, e cila është një nga më të njohurat sot, këto ditë ka mbledhur mbi 10 milionë fansa në Twitter dhe menjëherë i është falënderuar fansave të saj, transmetojnë mediet amerikane.

Lady Gaga ishte personi i parë me 9 milionë mbështetës në Twitter, dhe me këtë edhe personi më i famshëm në këtë rrjet social.

Personi i dytë më popullor në Twitter ësht

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here