Lady Gaga kopjon BleonenKa qenë pikërisht kjo veshje rrjete me të cilën ka zgjedhur të ekspozohet Lady Gaga rrugëve të Londrës.

Artistja 29 – vjeçare këtë veshje që ngjason si një rrjetë peshkimi e ka zgjedhur për të festuar me miqtë në një klub nate në Londër. Veshja e saj është dizenjuar nga Phillip Treacy.

Përpara se të performonin në koncertin e bamirësisë “Wellchild”, Gaga dhe shoqja e saj e ngushtë Tony Bennett janë takuar me Princ Harry, transmeton tvklan.

Kujtojmë se një veshje të ngjashme e ka veshur këngëtarja Bleona Qereti gjatë pjesëmarrjes së saj në American Music Awards në vitin 2014.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here