Lady Gaga ka gati këngën e reYlli i muzikës pop Lady Gaga ka konfirmuar këngën e radhës me titull “Illusion Perfect”.

Përmes një postimi në instagram këngëtarja njoftoi se projekti i saj më i ri është gati dhe ajo do të publikohet më 9 shtator.

Kujtojmë se Gaga i ka munguar treg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here