GaGa ka pasur një shkëmbim të fortë dhe përleshje me fjalë më të dashurin e saj, i cili pasi ka përfunduar telefonatën më të e ka quajtur ish të dashur Lady GaGan.

Këngëtarja ka pasur një drekë romantike me aktorin e “Vampire Diaries”, Taylor Kinney – me të cilin ishte takuar tre muaj më parë gjatë xhirimeve të videos së saj.

“Ai është jashtëzakonisht xheloz. Por, GaGa që njihet si e çmendur, por edhe gocë e mirë, tregoi se di të jetë komandante edhe në dashuri”, tha një burim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here